Filmy

CPR dzieci

Kończy się lato i ratownicy podsumowują sezon.. Nie wygląda to dobrze. W AdrenaLTice walczymy o bezpieczeństwo, dlatego zapraszamy do treningu pierwszej pomocy, która realnie ratuje życie. Wypadku nigdy nie ma, dopóki się nie zdarzy...

Czytaj więcej

Plenerowo i dynamicznie dla firm

Po co siedzić w sali, gdy można zdobywać wiedzę w terenie - rywalizować, działać, interweniować i dobrze się bawić :) Zobacz jak może wyglądać kurs BHP i akcja z pierwszej pomocy! Materiał powstał na evencie dla anglojęzycznej grupy,któraprzyjechała do Szczyrku. Działo się!

Czytaj więcej

Dzień Ratowniczy w szkole z AdrenaLTiką

Bezpieczeństwo nad wodą, w górach i w drodze do szkoły - rywalizacja w zadaniach ratowniczych, udzielanie pierwszej pomocy, gaszenie ognia i tor przeszkód! Ogromne emocje i dużo nowych umiejętności. Świetny pomysł na ciekawy dzień, pod koniec roku szkolnego!

Czytaj więcej

Trening Kietlice 2014

Aktywne ratownictwo z elementami rywalizacji. Ćwiczenia dla żeglarzy - z nieprzytomnym za burtą, wywrotką jachtu i wychłodzonym tonącym. Jedź z nami do Kietlic w maju 2015 - to genialna okazja, żeby potrenować ratownictwo!

Czytaj więcej

Kursy dla uczniów

Gra ratownicza dla gimnazjalistów - aktywna zabawa i rywalizacja, a przy tym ogromna dawka solidnej, ratowniczej wiedzy! Zobacz jak młodzież fantastycznie gasi pożar, przeprowadza ewakuację i ratuje w wypadku drogowym! Zajęcia dla młodzieży to świetny pomysł również w ramach Edukacji dla Bezpieczeństwa!

Czytaj więcej

Jak zostać Instruktorem?

Nie siedź codziennie za biurkiem - zostań instruktorem pierwszej pomocy EFR i pracuj z pasją! Wiele osób łączy etatową pracę z działalnością instruktora. To wspaniała okazja, by zrobić coś naprawdę ważnego i przekazać komuś wiedzę na wagę życia. Reportaż z Kursu Instruktorskiego w Poznaniu.

Czytaj więcej

Rozkręcamy Wielką Orkiestrę!

Ratownicy AdrenaLTika w pierwszym w Polsce firmowym sztabie WOŚP! Na dynamicznej imprezie w Panoramie Firm w Warszawie nasi instruktorzy uczyli pierwszej pomocy, obsługi AED, postępowania przy wypadkach. Atmosferę nakręcał też Superpluszak, z którego wsparciem zachęcaliśmy również dzieci do pierwszej pomocy! Gramy wspólnie do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Czytaj więcej

Rok 2013 w obiektywie

Za nami kolejny rok aktywnych kursów pierwszej pomocy. Chcemy ogromnie podziękować wszystkim uczestnikom naszych szkoleń i akcji treningowych! To był dobry rok. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z kursów 2013! Serdecznie życzymy udanego sylwestra i do zobaczenia w 2014!

Czytaj więcej

Pomoc w wypadkach na budowie

Aktywne szkolenie, które przygotowuje do reakcji na upadek z wysokości - pierwsza pomoc przy podejrzeniu urazu kręgosłupa. Dowiedz się kiedy stabilizować odcinek szyjny kręgosłupa, a kiedy wbrew urazom odchylać głowę i skoncentrować sie na oddechu.

Czytaj więcej

Trening Ratowniczy Kietlice 2013

Każdego roku AdrenaLTika zaprasza pasjonatów ratownictwa, strażaków i instruktorów pierwszej pomocy na trening ratowniczy nad jezioro Mamry na Mazurach. Zobacz jak wyglądał plenerowy trening - Kietlice 2013. Dowód na to, że kurs pierwszej pomocy może być zaskakująco ciekawy!

Czytaj więcej

Kursy pierwszej pomocy i ratownictwa specjalistycznego

Zobacz fotorelację z projektów grupy AdrenaLTika - kursy pierwszej pomocy, imprezy integracyjne i warsztaty plenerowe. Wszystko co łączy się z ratownictwem - w dynamicznym, aktywnym wydaniu.

Czytaj więcej

Pierwsza Pomoc Dzieciom i Niemowlętom

Jak pomóc dziecku, które straciło przytomność? Zobacz prosty instruktaż zarejestrowany na kursie dla opiekunów dziecięcych przed sezonem wakacyjnym 2013.

Czytaj więcej

Pierwsza Pomoc na warszawskiej Agrykoli

Nauka bezpiecznej jazdy i ratownictwa na drodze - grupa AdrenaLTika zaprosiła Warszawiaków do ewakuacji poszkodowanych z płonącego samochodu, ćwiczeń w wypadku z udziałem motocyklisty oraz nauki reanimacji z użyciem AED.

Czytaj więcej

Pierwsza Pomoc na drodze

Jak zachować się podczas wypadku na drodze? Instruktorzy AdrenaLTika we współpracy z AXA Direct pokazują podstawowe zasady ratownictwa drogowego.

Czytaj więcej

Kurs pomocy dzieciom dla TUI

AdrenaLTika każdego roku organizuje kurs pierwszej pomocy pediatrycznej dla animatorów biura podróży TUI - zobacz relację z plenerowego szkolenia.

Czytaj więcej

Ratownictwo drogowe - pomoc nieprzytomnym

Resuscytacja nieprzytomnego kierowcy, pomoc motocykliście i tamowanie krwotoków - drugi odcinek instruktażu o pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Instruktorzy AdrenaLTika pokazują jak zachować się na drodze i jakie czynności podjąć gdy ktoś nie oddycha.

Czytaj więcej

Wakacyjna apteczka - co warto zabrać na wyjazd

AdrenaLTika przedstawia drugi odcinek reportażu z kursu pierwszej pomocy. Instruktor EFR Piotr Motyka doradza co warto mieć w apteczce.

Czytaj więcej

Reanimacja niemowląt - odc.3

Jak zareagować na wypadek z udziałem dziecka - utrata przytomności oraz bezdech u dziecka i niemowlęcia, reanimacja i pomoc w zadławieniu. Maciej Kacprzak -ratownik i instruktor grupy AdrenaLTika pokazuje jak zareagować w sytuacji zagrożenia życia dziecka.

Czytaj więcej


Kurs pierwszej pomocy

Szkolenie PPOŻ i BHP

Szkolenia wyjazdowe z elementami integracji

Kurs Instruktorski

Kurs Pierwszej Pomocy EFR

Warsztaty dla rodziców

Kurs Instruktorski Pierwszej Pomocy EFR