Zero przypadku

Nie robimy przypadkowych projektów. Działamy na rynku od lat i angażujemy energię i czas tylko w ciekawe i przemyślane tematy. Jak coś robimy, to planujemy to w każdym szczególe i dopinamy tak, by działało na 200%. Dlatego pracujemy przede wszystkim z polecenia - nasi klienci powierzają nam zadania z pełnym zaufaniem.

AdrenaLTika.pl - Zero przypadku
AdrenaLTika.pl - mission2020

Chronimy oceany

Jesteśmy częścią projektu "Mission 2020". Dlaczego? Bo działamy w ratownictwie na wodzie, szkolimy nurków i nurkinie oraz żeglarki i żeglarzy, jesteśmy akredytowanym centrum treningowym PADI - przyszłość oceanów jest jednym z naszych priorytetów. Od lat w naszej działalności ograniczamy ilość jednorazowych, plastikowych rzeczy – nie jest to łatwe, bo w medycynie jesteśmy zmuszeni do codziennego wykorzystywania jednorazowych rękawiczek, drenów, folii, masek… Tym bardziej chcemy powiedzieć 100% NO PLASTIC w naszym biurze i na szkoleniach! Nigdy więcej plastikowego kubka, plastikowej siatki, słomki, łyżeczki. Małe kroki zmieniają świat!

https://www.mission2020.org/

Emergency first response

Akredytacja Emergency First Response

AdrenaLTika jest oficjalnym, akredytowanym Centrum Szkoleniowym EFR – od 2011 roku, jako zaufany przedstawiciel federacji Emergency First Response w Polsce prowadzimy międzynarodowe Kursy Instruktorskie Pierwszej Pomocy EFR i podstawowe kursy ratownicze oraz certyfikowane kursy pomocy dzieciom Care for Children. Kończąc kurs pierwszej pomocy w EFR AdrenaLTika Training Centre, możesz uzyskać międzynarodowe certyfikaty BLS, First Aid, AED oraz certyfikat instruktorski.

Etyka i równość

Prowadzimy działalność, mając na uwadze odpowiedzialność społeczną i przestrzegając zasad Międzynarodowej Organizacji Pracy; zapewniamy naszym pracownikom bezpieczne i zdrowe warunki pracy oraz walczymy z dyskryminacją (ze względu na płeć, kolor skóry, orientację psychoseksualną i pochodzenie). Z wyboru pracujemy dla firm, które kierują się tymi samymi zasadami – tolerancją i szacunkiem dla praw człowieka. Dlatego wśród naszych klientów jest Amnesty International, Komisja Europejska, Fundacja Solidarności Międzynarodowej, Ambasada Kanady.

Koniec z nudą!

Od lat skutecznie pokazujemy osobom uczestniczącym w naszych kursach, że BHP i pierwsza pomoc są zaskakująco ciekawe. Ratownictwo jest kolorowe i dynamiczne, a kurs pierwszej pomocy może być prawdziwą przygodą. Ankiety przeprowadzane na zakończenie zajęć potwierdzają, że uczestnicy i uczestniczki są każdorazowo pod wrażeniem dynamiki zajęć, postawy instruktorów i aktywnego przebiegu kursu.

Kwalifikacje trenerek_ów

Nasze instruktorki i instruktorzy mają nie tylko wyższe medyczne wykształcenie i doświadczenie w ratownictwie specjalistycznym, ale równocześnie ukończone międzynarodowe kursy instruktorskie. To ważne, bo obok doświadczenia medycznego i praktyki w pogotowiu, są też świetnie przygotowane_i do skutecznego przekazywania wiedzy. Cały zespół na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje o dodatkowe uprawnienia specjalistyczne i trening, dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowościami, zmianami i trendami w sektorze ratownictwa i bezpieczeństwa.

Dzieci i niemowlęta

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy szkolenia Care for Children – moduły kursów skoncentrowane na pomocy dzieciom. Szkolimy w tym zakresie nie tylko zainteresowane grupy biurowe, ale też osoby bezpośrednio i zawodowo odpowiedzialne za bezpieczeństwo dzieci – m.in. animatorów i animatorki biur podróży (TUI, Scan Holiday, Rainbow Tours), opiekunki, opiekunów i personel przedszkoli.

Duża ilość sprzętu ratowniczego do ćwiczeń

Każda para na ćwiczeniach ma swój fantom do akcji i treningu - zapewniamy fantomy w różnych grupach wiekowych, profesjonalne maty do ćwiczeń z możliwością dezynfekcji i defibrylatory z możliwością wyboru scenariuszy treningowych. Uczestnicy naszych zajęć ćwiczą na sprzęcie renomowanych firm – m.in. Laerdal, Ambu.

Rozbudowane zaplecze w całym kraju

Siedziba AdrenaLTiki mieści się w Warszawie. Mamy też instruktorów i instruktorki w Krakowie, we Wrocławiu, w Gdyni i w Rzeszowie, więc szkolimy na terenie całej Polski. Rozbudowane zaplecze sprzętu i duża grupa sprawdzonych specjalistów – ratowników i ratownic, strażaków, prawników i prawniczek oraz specjalistów BHP, pozwala nam realizować złożone projekty i elastycznie dostosowywać się do terminów i oczekiwań Klientek_ów.

In English

Zajęcia prowadzimy również dla grup obcojęzycznych. Mamy instruktorki i instruktorów swobodnie szkolących w języku angielskim, francuskim i szwedzkim. Zapewniamy również tłumaczy i tłumaczki języka ukraińskiego, włoskiego i hiszpańskiego.