Szkolenia online

Zapraszamy do spotkania online na żywo, na platformie ClickMeeting. Prowadzimy zajęcia dla grup firmowych - aktywnie, efektywnie i skutecznie, pomimo ograniczeń. Przygotowaliśmy dużo ćwiczeń, quizów i materiałów do wyświetlenia, żeby wiedza sama wchodziła do głowy ;)
Mamy również drugą opcję - gotowy videokurs do wykupienia od ręki, również zakończony zdobyciem certyfikatu - tutaj

Miejsce

online

Czas trwania

od 2 godzin do 5 godzin

Wielkość grupy

opracowaliśmy interaktywne programy dla grup do 25 osób, ale prowadziliśmy już webinary dla 150 uczestników – szczegóły ustalamy indywidualnie

Program

W kwietniu 2020 Europejska Rada Resuscytacji opracowała wytyczne udzielania pomocy w czasie pandemii. Na szkoleniu Pierwszej Pomocy online omawiamy wprowadzone zmiany, pokazujemy jak bezpiecznie ratować i obniżać ryzyko zarażenia się, ale przypominamy też dużo uniwersalnych zasad, a samo szkolenie zawiera też obszerną część ogólną związaną z pomocą przy podejrzeniu udaru mózgu, zawału serca, przy drgawkach, zadławieniu i urazach.
Obok szkolenia Pierwsza Pomoc Online, prowadzimy też w tej formule szkolenia BHP, spotkania z zakresu profilaktyki onkologicznej, radzenia sobie ze stresem i szkolenia online pomocy dzieciom. Działamy na platformie ClickMeeting, bo daje szerokie, interaktywne metody szkoleniowe, ale dla firm, które wolą pracować na swoich narzędziach, działamy bez problemu na wskazanych narzędziach. Jako opcję proponujemy dowiezienie każdemu uczestnikowi przed szkoleniem fantomów do nauki resuscytacji – zdezynfekowanych i gotowych do akcji – i odebranie ich po szkoleniu.

Zobacz inne szkolenia