AdrenaLTika online

Na poczatku pandemii zadaliśmy sobie pytanie, czy da się przenieść kursy pierwszej pomocy w przestrzeń online. Okazało się, że nie tylko jest to możliwe, ale daje też korzyści, które były nieosiągalne na szkoleniach w sali. Przede wszystkim spotkania online otwierają przestrzeń regularnej, cyklicznej nauki, a to wymiernie podnosi skuteczność. Europejska Rada Resuscytacji w 2021 roku wydała zalecenia, żeby w miejsce dużych kursów, realizowanych w firmach co 2 lata, postawić na rozłożony w czasie, starannie zaplanowany proces edukacyjny, w którym osoby pracujące w firmie, będą mogły spotykać się z pierwszą pomocą częściej niż dotychczas. To ratuje życie!

Dlatego zapraszamy do trzech metod online:
1/ kurs online
2/ tematyczne webinary
3/ videokursy na naszej platformie VOD

Opracowaliśmy szczegółową ofertę, która pozwala porównać te trzy propozycje - chętnie prześlemy ją mailem.

Miejsce

online

Czas trwania

od 1 godziny do 5 godzin

Wielkość grupy

opracowaliśmy interaktywne programy dla grup do 25 osób, ale prowadzimy też webinary dla 150 uczestników – szczegóły ustalamy indywidualnie

Program

W kwietniu 2020 Europejska Rada Resuscytacji opracowała wytyczne udzielania pomocy w czasie pandemii. Na szkoleniu Pierwszej Pomocy online omawiamy wprowadzone zmiany, pokazujemy jak bezpiecznie ratować i obniżać ryzyko zarażenia się, ale przypominamy też dużo uniwersalnych zasad, a samo szkolenie zawiera też obszerną część ogólną związaną z pomocą przy podejrzeniu udaru mózgu, zawału serca, przy drgawkach, zadławieniu i urazach.
Obok szkolenia Pierwsza Pomoc Online, prowadzimy też w tej formule szkolenia BHP, spotkania z zakresu profilaktyki onkologicznej, radzenia sobie ze stresem i szkolenia online pomocy dzieciom. Działamy na platformie ClickMeeting, bo daje szerokie, interaktywne metody szkoleniowe, ale dla firm, które wolą pracować na swoich narzędziach, działamy bez problemu na wskazanych narzędziach. Jako opcję proponujemy dowiezienie każdemu uczestnikowi przed szkoleniem fantomów do nauki resuscytacji – zdezynfekowanych i gotowych do akcji – i odebranie ich po szkoleniu.

Zobacz inne szkolenia