Różne Twarze Ratownictwa

Miejsce

Dowolne miejsce w kraju - działamy na Mazowszu, na Jurze, na Mazurach, nad morzem.

Czas trwania

od 4 godzin do kilku dni

Wielkość grupy

od 16 do 120 osób

Program

Ratownictwo to dynamiczna, kolorowa przestrzeń, w której emocje i adrenalina łączą się ze współpracą w grupie i odpowiedzialnością za czyjeś życie. Wyciągamy z tej mieszanki ogromną energię i realizujemy eventy szkoleniowo-integracyjne skoncentrowane na ratownictwie medycznym i specjalistycznym. Ponieważ zespół AdrenaLTika tworzą ludzie o różnorodnych kwalifikacjach - ratownicy wysokościowi, morscy, drogowi, strażacy, speleolodzy, motorowodniacy, instruktorzy wspinaczki i survivalu - w programach przeplatają się różnorodne atrakcje. Pokazujemy, że ratownictwo ma różne twarze, a każda warta tego, by ją poznać.

Scenariusz wyjazdu może łączyć dynamiczne szkolenie z pierwszej pomocy (a nawet BHP) z elementami rywalizacji i gry w terenie, może też być skoncentrowany na samej ratowniczej zabawie.

W najczęściej wybieranej przez klientów opcji zapraszamy uczestników, by poruszając się po czekających na nich w terenie stacjach ratowniczych, zdobywali umiejętności i rozwiązywali zadania z różnych typów ratownictwa i z pierwszej pomocy. Po takiej próbie drużyny biorą udział w grze ratowniczej, w której na pomoc czekają poszkodowani m.in. na wodzie, na drodze, w dymie, na moście linowym. Na wygranych czekają nagrody i satysfakcja po udanej akcji. Na wszystkich - świetna zabawa i ważne umiejętności.

Scenariusz każdego eventu przygotowywany jest indywidualnie.
Zachęcamy do kontaktu.

Zobacz inne szkolenia